אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

שונות

מתקן נשיאה מיוחד WEE FIT
מתקן נשיאה לתינוק ולפג. מאחז ראש ומאחז מפשעה מתכווננים ומעטפת גוף מחוזקת בצומדני סקוטש. יעיל ובטוח לנשיאה או לנסיעה ברכב.
1 `יח

 

מתקן מחבק חד פעמי- בינוני
קן רך וחמים בו ניתן להניח את הפג או התינוק כך שימצא תמיד עטוף ובתנוחה נכונה- גם כאשר מרימים ומזיזים אותו. כולל בסיס רך לרגליים ושתי רצועות חיבוק המותאמות בדיוק לגודל הפג או התינוק. עשוי פוליאסטר לא כביס. לפגים ותינוקות בין1300 ל 2250 גרם.
1 `יח

 

מתקן מחבק רב שימושי- גדול
קן רך וחמים בו ניתן להניח את התינוק כך שימצא תמיד עטוף ובתנוחה נכונה- גם כאשר מרימים ומזיזים אותו. כולל בסיס רך לרגליים ושתי רצועות חיבוק המותאמות בדיוק לגודל התינוק. עשוי שילוב של כותנה ופוליאסטר לרכות מושלמת. ניתן לכביסה. לתינוקות מעל 2250 גרם.
1 `יח

 

סט יציבה התפתחותית לפגים מ- 1500 גרם עד 2000 גרם
ערכת יציבה התפתחותית לפגים (בין 1500 ל 2000גרם). סט מוצרים במחירים מוזלים.
1 `יח

 

מתקן מחבק חד פעמי- קטן
קן רך וחמים בו ניתן להניח את הפג כך שימצא תמיד עטוף ובתנוחה נכונה- גם כאשר מרימים ומזיזים אותו. כולל בסיס רך לרגליים ושתי רצועות חיבוק המותאמות בדיוק לגודל הפג. עשוי פוליאסטר לא כביס. לפגים בין800 ל 1350 גרם.
1 `יח

 
 

מתקן גמיש לייצוב הפג- בינוני
מתקן תמיכה גמיש המשנה את צורתו בהתאם לתנוחת הפג או התינוק הרצויה. מורכב מעמוד גמיש מרכזי, ספוג רך חד פעמי ושרוול כיסוי רב שימושי. 36 אינץ'.
1 `יח

 

סט יציבה התפתחותית לפגים מעל 2000 גרם
ערכת יציבה התפתחותית לתינוקות (מעל 2000גרם). סט מוצרים במחיר מוזל.
1 `יח

 

מתקן מחבק חד פעמי- קטן מאוד
קן רך וחמים בו ניתן להניח את הפג כך שימצא תמיד עטוף ובתנוחה נכונה- גם כאשר מרימים ומזיזים אותו. כולל בסיס רך לרגליים ושתי רצועות חיבוק המותאמות בדיוק לגודל התינוק או הפג. עשוי פוליאסטר לא כביס. לפגים עד 900 גרם.
1 `יח

 

מתקן רך רב תנוחתי לייצוב פג ותינוק
מתקן בצורת צפרדע העשוי משתי שכבות של בד רך ממולא בחרוזים אשר מאפשר ליצור צורות שונות המסייעות לייצב את התינוק או הפג עפ"י הצורך. ניתן לכביסה וייבוש במכונה.
1 `יח

 
 

סט יציבה התפתחותית לפגים עד 1000 גרם
ערכת התפתחות לפג עד 1000 גרם. סט מוצרים במחיר מוזל.
1 `יח

 
1 |2 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2020 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.