אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

עגלות תינוק

תיק לעגלת תינוק - מנשארי/סימפלי גוד מרובע - Simply Good
תיק ייחודי ובו תא פטנט קידמי שממנו שליפת המגבונים מהירה ונוחה. בעל כתפיות נשיאה מרופדות המשמשות לנשיאתו על הגב. בתיק חלוקה פנימית ומקום לבקבוקים, טיטולים ומגבונים, תא נוסף ובו מקום מיוחד לחפצים אישיים של ההורה ותא עם בידוד תרמי לבקבוקים.
1 `יח
מנשארי

 

תיק לעגלת תינוק - תיקי גיטה דגם 108 - Gitta Bags
לתיק מס` תאים ונפח של 17 ליטר. תא קדמי לשליפה מהירה של מגבונים, טיטולים, משחות וכו` תא ראשי-לבגדי התינוק וההורה. תא פנימי לבקבוק נוסף או לאביזרים. בנוסף מכיל: שומר חום, נרתיק ורשת למחלק מנות, רשת כביסה, רצועת כתף וגב וידית נשיאה.
1 `יח
תיקי גיטה - Gitta Bags

 

תיק לעגלת תינוק - מנשארי/סימפלי גוד פרח - Simply Good
תיק לעגלת תינוק /גב בעל חלוקה פנימית נוחה ומקום רב לכל מה שצריך ההורה והתינוק. מקום לבקבוקים בצידי התיק לשליפה מהירה. עשוי בד איכותי ורוכסנים איכותיים.
1 `יח
מנשארי

 

תיק לעגלת תינוק - מיננה דגם 4 ב1
תיק מודולרי המכיל 4 תיקים המשולבים בתוך התיק המרכזי: תיק גב, תיק צד, תיק ילקוט וארנק. התיקים ניתנים להפרדה זה מזה, כך שניתן להשתמש בהם בנפרד או יחד. לתיק תא חיצוני לבקבוקים עם סגירת מגנט. תא אחורי עם משטח החתלה. נרתיק תרמי לאוכל השומר על חום המזון.
1 `יח

 

תיק לעגלת תינוק - עלמה
תיק בעל חלוקה חכמה ונוחה הכולל משטח החתלה, תיק פנימי נפרד ומוקטן המשמש את ההורה ונרתיק חיצוני מיוחד למפתחות, טלפון נייד וכו`. התיק מגיע ב – 6 צבעים שונים ושילובים שונים ביניהם.
1 `יח

 
 

תיק לעגלת תינוק - תיקי גיטה דגם 102 - Gitta Bags
תיק הניתן לתליה על הגב וגם על העגלה. תא קדמי המאפשר שליפה מהירה יותר של מגבונים ובגדים. שני כיסים חיצוניים לבקבוק השומרים על חומו. תא אחסון גדול עם מקום מיוחד לארנק. משטח החתלה. תא אחורי למסמכים. נפח: 12 ליטר. מגיע במגוון צבעים.
1 `יח
תיקי גיטה - Gitta Bags

 

תיק לעגלת תינוק - קמפניאולה דגם ביג - Campaniola Big
תיק לעגלת תינוק בעל נפח של 21 ליטר נוח ושימושי, המיוחד לאיחסון כל צרכי התינוק בזמן הנסיעה בעגלה,התיק מתחבר לעגלת תינוק, ובעל חלוקה פנימית נוחה להנחת הדברים.
1 `יח
קמפניולה Campaniola

 

תיק החתלה - דוקטור בייבי
תיק החתלה בעל נפח גדול המאפשר אחסון ציוד רב לטיפול בתינוק וכולל בתוכו גם משטח החתלה. בעל תאים נפרדים ותאים חיצוניים לנוחות. רצועת כתף מתכווננת לנוחות ההורה. שקית אטומה המאפשרת שמירת חיתולים משומשים עד לזריקתם.
1 `יח
דוקטור בייבי Doctor Baby

 

תיק לעגלת תינוק - פרסט ווילס - First Wheels
תיק לעגלת תינוק המיוחד לאיחסון כל צרכי התינוק בזמן הנסיעה בעגלה ובכלל ביומיום. התיק מתחבר לעגלה ובעל חלוקה פנימית נוחה לכל מה שצריך ההורה והתינוק. מגיע במגוון צבעים.
1 `יח
פרסט ווילס First Wheels

 
 

תיק לעגלת תינוק - מנשארי/סימפלי גוד עגול - Simply Good
תיק עם תא קדמי מיוחד המאפשר שליפת מגבונים ללא פתיחת התיק. ניתן לחבר לעגלה וניתן לשאת על הגב עם רצועות מרופדות ונוחות. התיק עמיד בפני נוזלים וניתן לניקוי במגבון לח. לתיק חלוקת תאים נוחה ומשטח החתלה נוח ומפנק. מגיע במגוון צבעים.
1 `יח
מנשארי

 
1 |2 |3 |4 |5 |6 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2020 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.