אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

עגלות תינוק

עגלת תינוק - בוגאבו דגם קמיליאן - Bugaboo Cameleon
עגלת תינוק עם בד רך ונעים המגן על התינוק, ידיות טלסקופיות הניתנות לכיוון לנוחות כל מי שדוחף את העגלה, גלגלים מתכווננים, מזרן שינה בעל פטנט עולמי, מיוחד לשמירה על גוף התינוק, שילוב אולטימטיבי בין נוחות, בריאות ובטיחות לתינוק לבין נוחות והנאה להורים.
1 `יח
בוגאבו Bugaboo

 

עגלת תינוק - פג פרגו דגם פרמט - Peg Perego Pramette
עגלת תינוק פג פרגו דגם פרמט - גם טיולון וגם עגלת תינוק אמבט (עריסה) באחד. עגלת תינוק מהפכנית המשלבת בין הפוקציונליות של עגלת תינוק אמבט (עריסה) עם היתרונות של עגלת תינוק קלת משקל. קיפול נוח (קיפול מטריה) ללא צורך להתכופף.
1 `יח
פג פרגו Peg-Perego

 

עגלת תינוק - סטוקי דגם אקספלורי - Stokke Xplory
עגלת תינוק Stokke Xplory - ניתן להושיב את הילד עם הפנים אל ההורה או עם הפנים לכיוון הנסיעה. עומק המושב ומרחק משענות הרגליים ניתנים לכיוונון בהתאמה לצמיחת הילד. לאמבטיה ידיות נשיאה, חיבור ופרוק קלים ביותר.
1 `יח
סטוקי - Stokke

 

עגלת תינוק - בוגאבו דגם גקו - Bugaboo Gecko
העגלה היוקרתית כוללת טיולון ועריסה עם בד לאמבטיה, בד טיולון ומגן שמש, כילה נגד יתושים ומגן גשם. עגלה קלה, נוחה לתפעול וידידותית.
1 `יח
בוגאבו Bugaboo

 

עגלת תינוק - מוצי - Mutsy 4 Rider
עגלת תינוק מוצי Mutsy 4 Riderpoke- עגלת תינוק חדשנית בסגנון ספורטיבי ובעיצוב שימושי. גלגל קדמי כפול לשמירה על יציבות מקסימלית. טיולון בעל 4 מצבי שכיבה ומנגנון אורטופדי לתמיכה מקסימלית בגב התינוק. 22 צבעים לבחירה, אפשרות לכל חלק בצבע אחר.
1 `יח
מוצי Mutsy

 
 

עגלת תינוק - פג פרגו דגם פליקו - Peg Perego Pliko P3
עגלת תינוק פג פרגו פליקו P3. עגלת תינוק לכל שלבי התפתחות התינוק. עגלת תינוק קלה וחזקה המשמשת גם כטיולון. מתקפלת בקיפול מטריה, עומדת לאחר הסגירה. ידיות מרכזית וצידית לנשיאה במצב מקופל, עגלת תינוק בעלת שילדת אלומיניום.
1 `יח
פג פרגו Peg-Perego

 

עגלת תינוק - גרקו דגם קואטרו דלוקס החדשה - Graco Quattro
עגלת תינוק משולבת הכוללת: עגלת תינוק, התקן מיוחד לתינוק נולד, סלקל תואם לעגלת תינוק ובסיס לרכב. 4 מצבי ישיבה-שכיבה, שילדת אלומניום קלה, קיפול ביד אחת, מגש לתינוק ולהורה, 5 נקודות קשירה, ידית אחיזה ארגונומית, כיסוי רגליים וסל ענק.
1 `יח
גרקו Graco

 

עגלת תינוק - בייבי ג`וגר דגם מיני - Baby Jogger Mini
עגלה קלה השוקלת 5 ק``ג בלבד (שלדה) ו7 ק``ג יחד עם הטיולון המגיע לשכיבה של 175 מעלות. בעלת קיפול נוח ומהיר. גגון משולש ובלעדי להצללה מלאה. שני סלים:תחתי וקדמי ובד הניתן לשלוף ולכבס.
1 `יח
Baby Jogger

 

עגלת תינוק - דוקטור בייבי דגם מדריד - Doctor Baby Madrid
עגלת תינוק טרוול סיסטם מפוארת עם ידית מתהפכת ובעלת מנגנון אבטחה עבור סלקל תואם. ידית מתהפכת מאפשרת נסיעה גם עם הפנים אל התינוק. גגון מולטי מצבים עם 2 חלונות הצצה, מספק הגנה מושלמת מפני השמש. שלד אלומיניום קל במיוחד.
1 `יח
דוקטור בייבי Doctor Baby

 
 

עגלת תינוק - Brevi Ovo
עגלת תינוק מפוארת, איכותית ומעוצבת אמבטית הכוללת עריסה, טיולון וסלקל ובנוסף תיק מעוצב וכיסוי רגליים. לעגלה יש גם גלגלי סיליקון וידית מתכוננת לגובה. נושא תו תקן בינלאומי מאושר ע``י מכון התקנים הישראלי.
1 `יח

 
1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2020 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.