אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

הריון

גלולה למניעת הריון - סרזט
סרזט הינה הגלולה למניעת הריון ללא אסטרוגן המותוות למניעת הריון בתקופת ההנקה וגם לאחריה.
28 `יח

 

בדיקה עצמית של דליפת מי שפיר -מיטסט
ערכת הפדים המיועדת לנשים בהריון רגיל או בהריון בסיכון גבוה ומאפשרת בדיקה פשוטה, לא פולשנית ומדויקת לזיהוי ירידת מי שפיר במהלך הריון, כאשר יש תחושה של רטיבות בלתי מזוהה.
1 `יח
טבע Teva

 

תוסף ברזל לנשים מניקות - ספאטון - Spatone
תוסף ברזל ייחודי בשקיות שתייה אישיות, המכילות מים עשירים בברזל. המים טבעיים לחלוטין ומובאים ממעיין בהרי סנואדוניה שבצפון ווילס. ספאטון הוא תוסף הברזל המוביל כיום בבריטניה. פיגת הברזל מספאטון מגיעה לעד 40% בהשוואה לספיגה של 5% עד 20% מהמזון.
1 `יח

 

תחתוני רשת - לייף
4 תחתוני רשת בחבילה.
1 חבילה
לייף Life

 

מכשיר לשמיעת והקלטת פעימות לב העובר
מכשיר ה- BebeSouns משמיע את הקולות האמיתיים והטיבעיים של תינוקכם. הזמן הטוב ביותר לשימוש במכשיר הוא כ- 3-4 שעות לאחר האוכל ובמצב רגוע. הערכה כוללת: אוזניות, מוניטור, כבל הקלטה, הוראות הפעלה.
1 `יח

 
 

כרית תמיכה לבטן ולגב - דיגרי
הכרית מעניקה תמיכה לראש, לרגליים, לבטן ולגב, ועל ידי כך מקלה על השינה. המוצר בנוי משתי כריות משופעות המעניקות תמיכה לבטן ולגב, משני צידי הגוף, ועל ידי כך מקלות על השינה. הכריות מחוברות יחדיו על גבי משטח בד נעים למגע. ניתן להפריד בין הכריות.
1 `יח

 

ערכת אלספה ופרנטל - אלטמן
הערכה כוללת: 1. אלספה 9 חודשים שייך לסדרת מוצרי אלספה, המותג המוביל את מוצרי אומגה 3 בישראל, ומכיל נוסחת אומגה 3 עתירת DHA, בהתאם להמלצות איגודי הבריאות העולמיים לתקופת ההריון וההנקה. 2. פרנטל 9 חודשים, המכיל שילוב של ויטמינים ומינרלים.
1 חבילה
אלטמן

 

ביטנונה
הביטנונה היא תוספת למכנס לחודשי ההריון הראשונים ולאחר הלידה. התוספת מתלבשת בתיקתקים על המכנס וכך מאפשרת למכנס להתרחב בלי שהדבר יראה.
1 `יח
אמהות עיצובים

 

חגורה לאישה בהריון
מעוצב למקם את חגורת הבטיחות באופן שיפחית לחץ על הבטן בזמן ההריון, תוך הוספת בטיחות לאישה ולעובר. קל להתאמה ולהעברה מרכב לרכב. עשוי חומרים איכותיים. ניתן לשימוש מתחילת ההריון במושב הנהג או במושב נוסע.
1 `יח

 
 

D.V.D עיסוי נשים בהריון
תקליטור זה מיועד לך, האשה ההרה ולסובבים אותך, בכדי לסייע לך לעבור את התקופה הזו באופן נינוח ורגוע יותר ולהקל על התופעות השונות המלוות את ההריון.
1 `יח

 
1 |2 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2020 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.