אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

הנקה

משאבת חלב חשמלית - מדלה דגם מיני אלקטריק - Medela Mini Electric
מיני אלקטריק מדמה את תהליך היניקה הטבעי במעגל יניקה, שחרור והרפיה של התינוק. במשאבה גלגלת לויסות עוצמת השאיבה המאפשרת לך לקבוע את רמת הנוחות בזמן השאיבה. למשאבה שנאי חשמלי ואפשרות להפעיל גם ע``י סוללות. נוחה להרכבה ולתפעול.
1 `יח
מדלה Medela

 

משאבת חלב חשמלית - מדלה דגם סווינג - Medela Swing
המשאבה החשמלית הביתית הראשונה והיחידה לשאיבה משד אחד מאופיינת בטכנולוגיה של שאיבה בבשני שלבים, הדומה ליניקה טבעית של התינוק. השלב הראשון מאופיין ע``י יניקות קצרות ומהירות לאחר שחרור החלב מתחיל השלב השני המאופיין ביניקות עמוקות ונינוחות יותר.
1 `יח
מדלה Medela

 

משאבת חלב ידנית - אוונט דגם ISIS
משאבת החלב ידנית המאפשרת להתגבר על בעיות שכיחות גודש או פטמות סדוקות ע``י שילוב של כרית עיסוי ודיאפרגמה סיליקונית הפועלות יחד לדמות את פעולת היניקה של תינוקך. משאבה שקטה מאוד, ניידת, קלה מאוד להרכבה, ללא צורך במנוע או בסוללות. ללא ביספינול A.
1 `יח
אוונט Avent

 

כורסת הנקה - דוקטור בייבי
כורסת הנקה מבית דוקטור בייבי המותאמת לאם המניקה. לנוחות מקסימלית בזמן האכלה והרגעה של התינוק. יכולה לשמש גם ככורסא לכל דבר בסלון הבית או בחדר הילדים. הכורסא מגיעה עם הדום לרגליים, בעלת מנגנון נענוע מרגיע ונוח המנעימים את הזמן לאם ולתינוק.
1 `יח
דוקטור בייבי Doctor Baby

 

כרית הנקה - כריתי
כריתי מיוצרת בשלושה גדלים ומשני בדים: בד כותנה (מינימום 95% כותנה), אריג איכותי השומר על צורתו, כאשר גרעיני המילוי זורמים ומשתנים בתוכו, מתאימים עצמם לצורכי המשתמש. בד סטראצ` סריג איכותי (כותנה בשילוב לייקרה), נמתח ומשתנה לפי תנוחת הגוף.
1 `יח
כריתי

 
 

משאבת חלב חשמלית - מדלה דגם מיני אלקטריק פלוס - Medela Mini Electric Plus
משאבת חלב חשמלית המאפשרת שאיבת חלב דו צדדית, מקצרת באופן משמעותי את זמן השאיבה ומעודדת את ייצור החלב. ניתן לבחור בין שאיבה בערכה בודדת או כפולה. ניתנת להפעלה באמצעות סוללות או שנאי. ניתן להפוך אותה גם למשאבה ידנית. קלת משקל.
1 `יח
מדלה Medela

 

שקיות לאחסון חלב - מדלה - Medela
שקיות החלב לאיסוף ולאיחסון חלב בקרור או בהקפאה. השקיות סטריליות ומיוחדות לשמירה ואיחסון חלב. את שקיות החלב ניתן לחבר בקלות רבה לכל משאבת חלב של מדלה ולשאוב ישירות לתוך השקית. על כל שקית אזור לכתיבת תאריך השאיבה מחוץ לאזור אחסון החלב.
20 `יח
מדלה Medela

 

רפידות הנקה - ג`ונסונס בייבי, אריזה קטנה
רפידות הנקה המאפשרות לך הגנה מתקדמת מפני נזליות לא צפויות. עיצוב מעוגל וייחודי. עם פס הדבקה שאינו מחליק. כושר ספיגה מוגבר. הרחקת הרטיבות מעורך. עיצוב מעוגל לשמירה על דיסקרטיות.
30 `יח
ג`ונסון Johnson`s

 

שקיות לאחסון חלב - פלייטקס, 240 מ``ל - Playtex
השקיות החד פעמיות מתאימות במיוחד לאחסנת חלב. השקיות סטריליות וחזקות וניתן לכתוב תאריך על השקית ולהקפיאה. מתאים לאחסון בקרור למשך 48 שעות או להקפאה למשך 3 חודשים.
240 מל'
פלייטקס Playtex

 
 

משאבת חלב חשמלית - Spectra 3
משאבת חלב חשמלית פשוטה ונוחה השואבת גם שד לא מלא. ויסות נוח מאוד גם במהלך השאיבה. משאבה שקטה המאפשרת שאיבה דו צדדית. המשאבה עשויה ללא ביספינול a. בעלת אישור ממכון התקנים.
1 `יח

 
1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2019 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.