אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

הריון

בדיקת הריון - מקלון הזהב After 10
מקלון הזהב AFTER 10 היא בדיקה עצמית להריון בעלת רגישות ודיוק גבוהים במיוחד. לכן ניתן להשתמש בה בשלב מוקדם מאד של ההריון, כעשרה ימים לאחר הפרית הביצית, בערך 3 ימים לפני האיחור במחזור. התוצאה כעבור 30 שניות בלבד. עוד לפני האיחור במחזור.
1 `יח

 

קרם למניעת סימני מתיחה - Striae, מאמי קר
הקרם היעיל ביותר למניעת סימני מתיחה אשר פותח במיוחד עבור נשים בהריון ומכיל חומרים פעילים טבעיים: חמאת שיאה, אבוקדין וויטמין E. מגמיש את השכבה הפנימית של העור, מעניק אלסטיות ומונע את את היווצרותם של סימני המתיחה. מומלץ לשימוש החל מהשבוע ה12 של ההריון
200 מל'
מאמי קר - Mommy Care

 

שמן פרינאום - וולדה
שמן לעיסוי הפרינאום (אזור החיץ) לפני הלידה, החל משבוע 34 להריון ואילך. שמן לעיסוי פרינאום מכיל תערובת של שמן שקדים המופק בכבישה קרה, עשיר בחומצות שומן בלתי רוויות, מרכך את העור והופך אותו לחלק יותר ושמן נבט חיטה, להקטנת הסיכוי לחתך וקרע בלידה.
1 `יח
וולדה Weleda

 

שמן שקדים לעיסוי הפרינאום - מאמי קר
שמן שקדים טהור בכבישה קרה המתאים ביותר לעיסוי האזור הרגיש ביותר אצל האישה, בהריון בפרט. עיסוי איזור הפירינאום יפחית ואף ימנע את הצורך בביצוע חתך חיץ בלידה וזאת באמצעות הגמשת האזור ויצירת מעבר קל יותר לראש התינוק מבלי להזדקק לחיתוך יזום או קריעה .
125 מל'
מאמי קר - Mommy Care

 

בדיקת הריון - סנסו טסט - Senso Test
בדיקת ההריון Senso-Test מתבססת על גילוי הורמון ההריון hCG. הבדיקה מסוגלת לאתר כמויות זעירות של הורמון זה בשתן עוד לפני האיחור בווסת. הימצאותו של ההורמון בשתן משמעותו- הריון. תוך פחות מדקה מתקבלת התוצאה בחלון הביקורת שבמקלון.
1 `יח

 
 

ערכת ביוץ לייף
ערכת עצמית לבדיקת ביוץ, מכילה 5 מקלונים
1 `יח
לייף Life

 

קרם הזנה - ליידי פיצפון
ליידי פיצפון- קרם הזנה לגוף לתקופת ההריון מבית ד`ר פישר. קרם המכיל מרכיבים טבעיים המזינים את עור הבטן, החזה והירכיים בתקופת ההריון. הקרם מעניק גמישות ורכות לעור ועוזרת במניעת סימני מתיחה באיזור הבטן לאחר הלידה. הקרם מכיל שילוב ייחודי של מרכיבי לחות
200 מל'
ד``ר פישר

 

בדיקת הריון - יס אור נו דיירקט - Yes Or No Direct
ערכה ביתית לזיהוי הריון בשלבים מוקדמים, אמינה , מהירה מדוייקת ונוחה לשימוש, הערכת נותנת תוצאות מדויקות לפני האיחור במחזור.
1 `יח

 

בדיקת ביוץ - מד חום, הריונית
שימוש במד חום יספק תוצאה מהירה ומדויקת תוך מספר שניות. יחודיות המדחום נובעת מזה שהינו בעל דיוק של שתי ספרות אחרי הנקודה העשרונית ולכן הוא מתאים במיוחד למדידת `חום השחר`. המד החום של הריונית יקל עליך לזהות בצורה נוספת את התרחשותו של הביוץ.
1 `יח

 
 

בדיקת הריון - קליר בלו - Clearblue
בדיקת הריון בעל יותר מ99% דיוק. ניתן להשתמש בבדיקה כבר 4 ימים ממועד קבלת המחזור המתוכנן.
1 `יח
כמיפל

 
1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2020 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.