אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

פרסים

מדי שבוע ומדי חודש יחולקו פרסים לגולשים אשר צברו את הניקוד הגבוה ביותר.*

הפרסים השבועיים:

50 ש"ח לרכישה באתר שיח הטבע
שיח הטבע מוצרים אקולוגיים לאם ולתינוק היא הוותיקה והמובילה בתחומה בישראל, יבואנית ומשווקת מוצרים טבעיים. תוצרת kushies קנדה, חיתולי בד מעוצבים,חיתולי גמילה,חיתול-ים כביס,רפידות הנקה 100% כותנה,מוצרי היגיינה נשית, כילות נגד יתושים,מוצרי ניקוי ללא כימיקלים,ספרים,ועוד,בשיח הטבע אספקה מיידית,משלוחים לכל הארץ,שירות עם סבלנות והרבה אהבה – מובטחים לכל פונה.

הספר גורים של אף אחד מאת רותי שקד
לילה אחד מתעוררת אימם של גילי ויואב לקול יללות של גור כלבים במצוקה .כך מתחיל סיפורם של שלושה גורים קטנים שננטשו לבדם בתעלה בליל חורף גשום וקר. האם יצליחו למצוא בית חם לגורים החמודים?
להשיג בחנויות הספרים ובהוצאה

הספר פיצי קפיצי מאת רותי שקד
פיצי קפיצי היא הכלבה של עילאי . כשאימא ועילאי הולכים לקנות לעילאי מגפיים חדשים, הם משאירים את פיצי קפיצי אצל סבתא כדי שתשמור עליה. אבל פיצי קפיצי השובבה לא מתכוונת לעשות לסבתא חיים קלים.
להשיג בחנויות הספרים ובהוצאה

הספר סבא ואני מאת רותי שקד
גילי מאוד אוהבת את סבא קוקו, והכי היא אוהבת שסבא קוקו בא לקחת אותה מהגן. אתם יודעים למה? כי עם סבא קוקו לא הולכים ישר הביתה. כל פעם שסבא קוקו לוקח את גילי מהגן, הוא מרים אותה על הידיים ,ויחד הם יוצאים לטיול...

הספר מומלץ עי משרד החינוך – ספרי קריאה מומלצים בשפה העברית לבתי הספר הערביים .להשיג בחנויות הספרים ובהוצאה

הספר מסיבת ההפתעות מאת רותי שקד
הבית של סבא וסבתא נראה פתאום שונה. שום דבר לא היה במקום. בלונים כחולים ואדומים השתלשלו מהתקרה. הטלווזיה זזה הצידה. הכיסאות-התחבאו מאחורי הספות ,אגרטל הפרחים הסתתר מאחורי העציצים, שולחן האוכל הפך לאוהל. להשיג בחנויות הספרים ובהוצאה

הפרסים החודשיים:

* בכפוף לתנאי התקנון

פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2019 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.